Alesis Q-88 Mk2 - klawiatura sterująca

Zobacz inne produkty producenta Alesis

Kod produktu 0090132

Alesis Q88 MKII 88-Klawiszowa klawiatura sterująca USB-MIDIkeyboard

88 PEŁNOWYMIAROWYCH KLAWISZY; BEZ NONSENSU

Kiedy pojawia się inspiracja i przychodzi czas na jej uwolnienie, nie możesz sięgać po niesprawdzone rozwiązania. Potrzebujesz Alesis Q88 MKII. Jest to kontroler MIDI, posiadający 88 pełnowymiarowych, dynamicznych, pół-ważonych klawiszy, zasilanie portem USB a także wszystko co potrzebne, aby twój występ był wyjątkowy - Przycisk Oktawy i Transpozycji umożliwiają dostęp do pełnego zakresu jaki daje pianino, pokrętło Pitch Band i Modulacji dodadzą więcej ekspresji do twojego występu a przyciski "paska transportu" umożliwią sterowanie podstawowymi funkcjiami twojego ulubionego programu lub DAW-a.Dodatkowo urządzenie wyposarzone jest w wejście na pedał "Sustain" oraz w suwak z możlowością przypisania mu dowolnego parametru - aby mieć go zawsze pod ręką.Podłącz swój Q88 MKII i zamień swój PC, Mac lub urządzenie iOS w stację roboczą MIDI jakiej potrzebujesz.

NIEZBĘDNA KONTROLA

Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie dźwięków do komputera. Q88 MKII posiada wszystkie kluczowe narzędzia, które nadadzą twojej grze charakteru. Wprowadź do swojej muzyki więcej wyczucia i ekspresji dzięki pokrętłom Pitch Bend i Modulacji. Potrzebujesz odrobinę przedłużyć dźwięk? Podłącz pedał sustain i dodaj do niego trochę życia. Znajdziesz tu także funkcje STOP, PLAY, RECORD i bezpośrednią kontrolę nad paskiem transportu dzięki czemu możesz korzystać z swojego oprogramowania produkcyjnego, bez odrywania rąk od Q88 MKII. Chcesz jeszcze więcej? Fizyczny suwak głośności może zostać przypisany do dowolnego parametru jaki jest Ci aktualnie potrzebny.

ZAŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE PREMIUM

Razem z Alesis Q88 MKIIotrzymujesz oprogramowanie premium,posiadające światowej klasy narzędzia, zarówno do komponowania jak i rejestrowania muzyki. Pro Tools jest branżowym standardem w nagrywaniu a MPC Beats daje Ci dostęp do takich samych narzędzi jakie są stosowane przez najlepszych profesjonalistów w branży. Obydwa programy zawierają w swoim pakiecie pokaźną ilość profesjonalnych sampli i wirtualnych instrumentów, które podrasują każdą kompozycję. Jeżeli dopiero uczysz się gry, albo chcesz rozwijać swoje umiejętności, Q88 MKII przyznaje dostęp do 60 darmowych lekcji od Melodics, które są najlepszym sposobem na naukę gry na pianinie.

 • Pro Tools | First Alesis Edition - Pro Tools na nowo zdefiniował branżę muzyczną, filmową i telewizyjną. Zaufało mu więcej profesjonalistów niż jakiemu kolwiek innemu programowi DAW w kwestii tworzenia muzyki, kompozycji, postprodukcji audio, miksowania, aranżacji dźwięku czy nagrywania na żywo i nie tylko.Z naszą ekskluzywną, edycją specjalną programuPro Tools | First, możesz dołączyć do słynnej rodziny Pro Tools-a i zacząć tworzyć za pomocą narzędzi używanych przez profesjonalistów.

 • MPC Beats - Cokolwiek zamierzasz osiągnąć, MPC Beats pozwoli Ci zacząć. Łącząc w sobie najlepsze, legendarne elementy swojego workflow, MPC Beats zaopatrzy Cię w kluczowe narzędzia, niezbędne do profesjonalnej produkcji muzycznej. Edytuj sample, miksuj ścieżki, nagrywaj, znajdź dowolny dźwięk dzięki syntezatorom umieszczonym w legendarnym MPC, i wiele więcej. MPC Beats przyjmie i obsłuży wszelkie wtyczki AU/VST w jakie będziesz się zaopatrywał. Program zapewnia pełną kompatybilność ze standardem Virtual Studio Technology.

 • Vacuum - Vacuum Clasic jest to monofoniczny syntezator vintage z funkcją Vacuum Tube Synthesis modelujący brzmienie i nadając mu ciepłego analogowego charakteru ery analogowej. Dzięki analogowym oscylatorom, wieloma filtrami, obwiedniami i wbudowanymi efektami audio, Vacuum pozwala zanurzyć się w procesie kreowania i odtworzyć analogowe dźwięki z lat 70-tych i 80-tych. Dostrój przełączniki i pokrętła, aby wymodelować dowolne brzmienie: bas, lead, pad i wiele innych.

 • BOOM - BOOM funkcjonuje na zgrabnym współczesnym interfejsie, który oddaje hołd najpopularniejszemu automatowi perkusyjnemu dawnych czasów. Drum Machine Boom był używany w wielu sławnych projektach od czasu jego uruchomienia. Znany z przebojów, filmów fabularnych i projektów radiowych zaskarbia sobie zaufanie coraz większej grupy muzyków i producentów na całym świecie.

 • DB-33 - DB-33 Tonewheel Organ to wirtualne organy, które odtwarzają brzmienie i kontrolę klasycznych organów typu tonewheel, takich jak Hammond B3 i kolumny z obrotowymi głośnikami. Zawiera 122 presety brzmień i dodatkowo - realistyczną emulację rotacji głośnika i lampowy overdrive. "Rotacyjny głośnik" może być używany jako samodzielny efekt na ścieżce dźwiękowej.

 • Xpand!2 – AIR Music’sXpand!2 to stacja robocza typu "multitimbral", oferująca cztery aktywne slotybrzmieniowe. Do każdej sekcjiprzypisanoosobny kanał MIDI, Zakres nutowy,Mix, Arpeggiation, Modulację i Sekcje efektów - świetny sposób na tworzenie zróżnicowanych ścieżek. Wykorzystanie tych czterechelemntówrazem daje niesamowite połączenie, w którym Xpand!2 pokazuje swoją prawdziwą moc.

 • Melodics – Melodic jest aplikacją komputerową, która nauczy Cię jak grać i tworzyć za pomocą kontrolerów MIDI, padów i perkusji. Niezależnie czy dopiero zaczynasz czy jesteś doświadczonym muzykiem, który chce się nauczyć nowych technnik, Melodics rozwija się razem z Tobą. Zarejestruj twoje Alesis Q88 MKIIaby uzyskać bezpośredni dostęp do 60 darmowych lekcji.

Najważniejsze funkcje:

 • 88 Pełnowymiarowych, dynamicznych, pół-ważonych klawiszy

 • Przycisk Oktawy i Transpozycji umożliwiają dostęp do pełnego zakresu dźwięków jaki daje pianino

 • Pokrętło Pitch Band i Modulacji dla zwiększenia ekspresji gry

 • Przyciski "paska transportu" do kontrolowania podstawowych funkcji oprogramowania

 • Suwak głośności z możliwością przeprogramowania, dający więcej kontroli podczas gry

 • 6,3 mm wejście TS pedału sustain i 6,3 mm wejście TRS pedał ekspresji

 • 5-pinowe wyjście MIDI umożliwiające samodzielną pracę z zasilaczem - sprzedawanym oddzielnie

 • Urządzenie zasilane portem USB, z funkcją "plug and play" na Mac i PC

 • Współpracuje z urządzeniami iOS poprzez przwód Apple Lightning wykorzystując "USB Camera Adapter" - sprzedawany oddzielnie

 • Lekka konstrukcja zapewniająca łatwą konfigurację i mobilność

 • Załączony pakiet oprogramowania Premium do edukacji i produkcji muzycznej

 

Zasilanie

Poprzez port USB lub zasilacz DC 9 V, 500 mA center-positive (sprzedawany odzielnie)

Rozmiary (długość x głębokość x wysokość)

137.8 x 21.6 x 7.3cm

54.2” x 8.5” x 2.9”