Alesis Q-MINI - klawiatura sterująca

Zobacz inne produkty producenta Alesis

Kod produktu 0090131

Alesis Qmini

Kompaktowa, 32 Klawiszowa klawiatura sterująca USB-MIDIkeyboard

KLAWISZE WSZĘDZIE

Inspiracja może zastać Cię w każdym momencie – nie pozwól genialnym pomysłom ulecieć! Przedstawiamy Alesis Qmini - towarzysz na drogę, do pisania piosnek i produkowania muzyki. Znajdziesz tu wszystko co niezbędne - 32 dynamiczne klawisze, kontrole nad przydatnymi parametrami takimi jak zmiana oktawy, transpozycja, Pitch Bend i funkcja Plug and Play korzystając z PC czy tabletu. Nie musisz się martwić o kompatybilność - Qmini współpracuje z każdą aplikacją/DAW-em obsługującym urządzenia MIDI. Dostajesz w pakiecie solidne oprogramowanie, które zapewni Ci wszelkie narzędzia do stworzenia kolejnego hitu. Wrzuć Qmini do plecaka i nie pozwól więcej aby jakikolwiek pomysł Ci umknął.

PRZENOŚNY OSZCZĘDZACZ CZASU

Nie trać czasu na ręczne wprowadzanie dźwięków do komputera. Pomino niewielkich rozmiarów Qmini posiada wszystkie niezbędne elementy sterowania, które pomogą nadać twojej grze charakteru. Wprowadź do swojej muzyki więcej wyczucia i ekspresji dzięki pokrętłu Pitch Bend i przyciskom Modulacji. Potrzebujesz odrobinę przedłużyć dźwięk? Wciśnij przycisk Sustain i pozwul mu wybrzmieć. Ponadto fizycznagałka głośności może zostać przypisana do dowolnego parametru jaki oferuje Twoje oprogramowanie.

ZAŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE PREMIUM 

Razem z Alesis Qminiotrzymujesz oprogramowanie premium,posiadające światowej klasy narzędzia, zarówno do komponowania jak i rejestrowania muzyki. Pro Tools jest branżowym standardem w nagrywaniu a MPC Beats daje Ci dostęp do takich samych narzędzi jakie są stosowane przez najlepszych profesjonalistów w branży. Obydwa programy zawierają w swoim pakiecie pokaźną ilość profesjonalnych sampli i wirtualnych instrumentów, które podrasują każdą kompozycję. Jeżeli dopiero uczysz się gry, albo chcesz rozwijać swoje umiejętności, Qmini przyznaje dostęp do 60 darmowych lekcji od Melodics, które są najlepszym sposobem na naukę gry na pianinie.

 • Pro Tools | First Alesis Edition - Pro Tools na nowo zdefiniował branżę muzyczną, filmową i telewizyjną. Zaufało mu więcej profesjonalistów niż jakiemu kolwiek innemu programowi DAW w kwestii tworzenia muzyki, kompozycji, postprodukcji audio, miksowania, aranżacji dźwięku czy nagrywania na żywo i nie tylko.Z naszą ekskluzywną, edycją specjalną programuPro Tools | First, możesz dołączyć do słynnej rodziny Pro Tools-a i zacząć tworzyć za pomocą narzędzi używanych przez profesjonalistów na całym świecie.

 • MPC Beats - Cokolwiek zamierzasz osiągnąć, MPC Beats pozwoli Ci zacząć. Łącząc w sobie najlepsze, legendarne elementy swojego workflow, MPC Beats zaopatrzy Cię w kluczowe narzędzia, niezbędne do profesjonalnej produkcji muzycznej. Edytuj sample, miksuj ścieżki, nagrywaj, znajdź dowolny dźwięk dzięki syntezatorom umieszczonym w legendarnym MPC, i wiele więcej. MPC Beats przyjmie i obsłuży wszelkie wtyczki AU/VST w jakie będziesz się zaopatrywał. Program zapewnia pełną kompatybilność ze standardem Virtual Studio Technology.

 • Vacuum - Vacuum Clasic jest to monofoniczny syntezator vintage z funkcją Vacuum Tube Synthesis modelujący brzmienie i nadając mu ciepłego analogowego charakteru ery analogowej. Dzięki analogowym oscylatorom, wieloma filtrami, obwiedniami i wbudowanymi efektami audio, Vacuum pozwala zanurzyć się w procesie kreowania i odtworzyć analogowe dźwięki z lat 70-tych i 80-tych. Dostrój przełączniki i pokrętła, aby wymodelować dowolne brzmienie: bas, lead, pad i wiele innych.

 • BOOM - BOOM funkcjonuje na zgrabnym współczesnym interfejsie, który oddaje hołd najpopularniejszemu automatowi perkusyjnemu dawnych czasów. Drum Machine Boom był używany w wielu sławnych projektach od czasu jego uruchomienia. Znany z przebojów, filmów fabularnych i projektów radiowych zaskarbia sobie zaufanie coraz większej grupy muzyków i producentów na całym świecie.

 • DB-33 - DB-33 Tonewheel Organ to wirtualne organy, które odtwarzają brzmienie i kontrolę klasycznych organów typu tonewheel, takich jak Hammond B3 i kolumny z obrotowymi głośnikami. Zawiera 122 presety brzmień i dodatkowo - realistyczną emulację rotacji głośnika i lampowy overdrive. "Rotacyjny głośnik" może być używany jako samodzielny efekt na ścieżce dźwiękowej.

 • Xpand!2 – AIR Music’sXpand!2 to stacja robocza typu "multitimbral", oferująca cztery aktywne slotybrzmieniowe. Do każdej sekcjiprzypisanoosobny kanał MIDI, Zakres nutowy,Mix, Arpeggiation, Modulację i Sekcje efektów - świetny sposób na tworzenie zróżnicowanych ścieżek. Wykorzystanie tych czterechsekcjirazem daje niesamowite połączenie, w którym Xpand!2 pokazuje swoją prawdziwą moc.

 • Melodics – Melodic jest aplikacją komputerową, która nauczy Cię jak grać i tworzyć za pomocą kontrolerów MIDI, padów i perkusji. Niezależnie czy dopiero zaczynasz czy jesteś doświadczonymmuzykiem, który chce się nauczyć nowych technnik, Melodics rozwija się razem z Tobą. Zarejestruj twoje Alesis Qminiaby uzyskać bezpośredni dostęp do 60 darmowych lekcji.

 

 Najważniejsze funkcje: 

 • 32 kompaktowe, dynamiczne klawisze "synth action"

 • Lekka konstrukcja zapewniająca łatwą konfigurację i mobilność

 • Urządzenie zasilane portem USB, z funkcją "plug and play" na Mac i PC

 • Łączy się z urządzeniami iOS poprzez przwód Apple Lightning wykorzystując "USB Camera Adapter" - sprzedawany oddzielnie

 • Przycisk Oktawy i Transpozycji umożliwiają dostęp do pełnego zakresu dźwięków jaki daje pianino

 • Przyciski Pitch Band i Modulacji dla zwiększenia ekspresji gry

 • Suwak głośności z możliwością przeprogramowania, dający więcej kontroli podczas grania i nagrywania

 • Przycisk Sustain emulujący działanie pedału Sustain

 • Załączony pakiet oprogramowania Premium do edukacji i produkcji muzycznej

Zasilanie

Port USB

Rozmiary (długość x głębokość x wysokość)

418 x 105 x 20mm

16.46” x 4.13” x 0.78”

Waga

0.5kg

1 lb.