Marshall Headphones Acton Black

Zobacz inne produkty producenta Marshall Headphones

Kod produktu 1140001

Acton – wzmacniacz godny poważania

Dobrze zbalansowane niskie pasmo, czysty środek oraz wydajne górne pasmo są tajną bronią Actona, gwarancją jego precyzji oraz realistycznego brzmienia.

Wyjątkowo głęboki i mocny bas zdaje się łamać prawa fizyki przy tak niewielkich gabarytach. Wszystkie cechy pełnowymiarowego sprzętu HiFi zostały umieszczone w obudowie o bardzo klasycznym designie, co sprawia że Acton jest w stanie wyeliminować nawet największych przeciwników. Trzy parametry, kontrolujące brzmienie, pozwalają na bardzo precyzyjne zestrojenie Actona do swoich potrzeb i warunków akustycznych.

Zwinny i wszechstronny koń roboczy dumnie dołącza do rodziny Marshall Amplification, podtrzymując jego głośną tradycję!

Jeśli chodzi o wygląd, Acton odziedziczył większość rodzinnych cech wizualnych, utożsamiając klasyczny design i wytrzymałość, czego potwierdzeniem jest logotyp Marshall, umieszczony na przedniej części obudowy.

Klasyczne elementy designu Marshalla
Acton utożsamia klasyczny design Marshalla z vintage'ową tkaniną z przodu, złotymi metalowymi elementami oraz legendarnym logotypem Marshall.

Dwustronny, wytrzymały przewód 3.5mm
Inspirowany złotą erą rock an rolla, spiralny przewód stereofoniczny z dwoma złączami 3.5mm jest nowoczesnym ujęciem klasycznego, telefonicznego przewodu gitarowego. Odporny na splątania i załamania, toruje drogę sygnału do wielkiego brzmienia.

Łączność bluetooth
Wykorzystaj swój smartphone, tablet lub komputer w celu transmisji sygnału audio bezpośrednio do Actona!

  • wzmacniacz cyfrowy: 2 x 8W + 1 x 25W
  • głośniki: woofer 4” + 2 x tweeter 3/4”
  • kontrola brzmienia: bass, treble, volume
  • pasmo przenoszenia: 50Hz – 20kHz
  • pasmo graniczne crossovera: 4200Hz
  • masa: 3kg
  • wymiary: 265 x 160 x 150mm