Nowość od RANE - SEVENTY A-TRAK BATTLE MIXER
2021-08-04

RANE WPROWADZIŁ NA RYNEK SPECJALNĄ LIMITOWANĄ EDYCJĘ SEVENTY A-TRAK SIGNATURE EDITION BATTLE MIXER

Ft Lauderdale, FL USA (27 lipca 2021 r.) — Firma RANE znana z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, lider w przemyśle DJ-skim, ogłosiła 27.07.2021 premierę nowego produktu, który powstał we współpracy ze światowej sławy Dj-em, turntablistą i producentem A-Trak. SEVENTY A-TRAK SIGNATURE EDITION to skrupulatnie zaprojektowany remiks na podstawie popularnego RANE SEVENTY DJ mixer. A-Trak brał czynny udział przy tworzeniu mixera. Kierując się własnym doświadczeniem wraz z firmą RANE stworzył doskonały produkt. Każda funkcja, wygląd czy ostateczne brzmienie stworzone pod nadzorem A-Trak przyczyniło się do powstania mixera przyszłości. 

To więcej niż tylko piękny FACEPLATE

Zewnętrzna część SEVENTY A-TRAK SIGNATURE EDITION ma oszałamiające srebrne wykończenie, które błyszczy pod pokrętłami i enkoderami. Mikser posiada niestandardowe czcionki i niesamowite zdobienia, lecz prawdziwa magia kryje się pod jego powierzchnią. Krzywa dźwięku i reakcja na częstotliwość miksera zostały wykonane przez samego Dj-a A-Trak, zwiększając tym samym głębię niskich tonów, co w konsekwencji gwarantuje wysokiej jakości dźwięk. Mówiąc wprost, SEVENTY A-TRAK SIGNATURE EDITION brzmi jak nic, co do tej pory można było usłyszeć. 

FADER FX dla wzmocnienia wrażeń z występu

„Jestem zwolennikiem, aby każdy klasyczny zestaw zawierał jakąś charakterystyczną cechę,” – mówi A-Trak, „Coś, co odróżni go od reszty.” Fader FX to nowa funkcja miksera, która przekształca suwaki głośności kanałów w kontrolery liniowe dla zwiększenia wydajności takich efektów jak Filtr, Roll, Pitch, Ring-Modulator i cztery typy oscylatorów. DJ-e mogą zagłębić się w ustawienia opcji Fader FX, aby zmienić funkcje klawiszy głównych, oktaw i nie tylko, tworząc tym samym spersonalizowany zestaw narzędzi, który mogą zabrać ze sobą na występ lub bitwę.

Stworzony na solidnych fundamentach znanego RANE SEVENTY 

RANE SEVENTY, który jest znany z intuicyjnego układu i najlepszej w swojej klasie wydajność, był solidnym fundamentem przy tworzeniu SEVENTY A-TRAK SIGNATURE EDITION. Ta sama konstrukcja z litej stali, która sprawia, że SEVENTY jest mikserem bojowym, znajduje się również w SEVENTY A-TRAK SIGNATURE EDITION wraz z tymi samymi suwakami premium MAG FOUR i padami w stylu MPC. Wszystkie inne funkcje które sprawiają, że oryginalny SEVENTY jest mikserem wybieranym przez wymagających DJ-ów, są również zawarte w SEVENTY A-TRAK SIGNATURE EDITION, w tym łatwy dostęp do Scratch Bank Serato, zewnętrzna regulacja napięcia crossfadera i sześć wewnętrznych Flex FX (w tym Fader FX) które można nakładać warstwami z oprogramowaniem FX Serato DJ Pro.

Mikser SEVENTY A-TRAK SIGNATURE EDITION wyznacza nowy standard tego, czym powinien być i bez wątpienia będzie mistrzowski mikser bitewny. Wnosi nowy poziom kreatywności, artyzmu i stylu do występu każdego DJ-a.

 FUNKCJE:

 • Futurystyczny design zaprojektowany przez DJ A-Trak – srebrna obudowa z litej stali z wysokiej jakości aluminiowymi knobami

 • Up - fader z kontrolą Fader FX z 4 generatorami tonów dla zwiększenia kontroli

 • Brzmienie stworzone przez A-Trak z niestandardową odpowiedzią niskiej częstotliwości i wiodący w branży stosunek sygnału do szumu 114 dB

 • Zawiera specjalną 10” płytę winylową Serato Sticker Lock wraz z dedykowanym zestawem naklejek

 • Zintegrowany post-fader Flex FX kompatybilny z  Serato DJ Pro

 • Podwójnie odlewane ciśnieniowo, obrotowe aluminiowe switch FX 

 • Bezstykowe suwaki MAG FOUR z zewnętrznym sterowaniem do regulacji napięcia crossfadera

 • 16 niezależnych programowalnych padów do obsługi dwóch kanałów (w tym Scratch Bank)

Dodatkowe funkcje:

 • Dedykowane przyciski SYNC z możliwością zmiany na Instant Doubles lub Silent Cue

 • (32) Pady przypisane do MIDI

 • Dedykowane sterowanie pętlami

 • Dual USB

 • Koncentrator połączeń RANE TWELVE

 • Podwójne wejścia mikrofonowe

 • Kontrolki przeglądania biblioteki i wyboru utworów

Zobacz również

Następny news Poprzedni news