Interfejsy audio

Audix DN43

Audix DN43

DN43 to interfejs mikrofonowy będący istotną częścią ekosystemu Audix Dante | AES67 Integrated Microphone System – błyskawicznego i bezproblemowego sposobu na przesyłanie sygnału audio poprzez sieci Ethernet. Wysoka jakość i wszystkie funkcje mikrofonu są dostępne dzięki łatwemu połączeniu. Odbywa się ono za pomocą kabla CAT 5 - CAT 7 i wejść RJ45. Zastosowana konfiguracja jest prosta, a przy tym eliminuje problemy wynikające z błędów okablowania, przyspiesza instalację i redukuje koszty.

Audix DN4

Audix DN4

Interfejs mikrofonowy DN4 jest kluczową częścią zintegrowanego systemu Audix Dante | AES67, czyli szybkiego, bezproblemowego sposobu na przesyłanie sygnału audio przez sieci Ethernet.

MOTU M4

MOTU M4

interfejs audio

MOTU M2

MOTU M2

interfejs audio

MOTU 828 ES

MOTU 828 ES

interfejs audio

ESI MoCo

ESI MoCo

Pasywny kontroler monitorów z dwoma wejściami i wyjściami stereo MoCo to w pełni pasywny kontroler, który pomaga zapewnić doskonałą kontrolę nad głośnością monitorów studyjnych. Za pomocą jednego przełącznika można wybrać sygnał wejściowy, a każde wyjście może być włączone za pomocą oddzielnych przycisków. Dostępny jest również przełącznik, który zmienia sygnał monitora na monofoniczny, można również szybko wyciszyć sygnał audio za jednym naciśnięciem przycisku. Możliwe jest również s(...)

ESI MAYA44 USB+

ESI MAYA44 USB+

interfejs USB

ESI U24 XL

ESI U24 XL

interfejs audio

ESI UDJ6

ESI UDJ6

UDJ6 to kompaktowy niemalże miniaturowy interfejs audio na USB

ESI UGM 96

ESI UGM 96

W pełni mobilna i prawdopodobnie najmniejsza profesjonalna karta dźwiękowa na rynku. Mieści się dosłownie w dłoni. Obsługuje dźwięk stereofoniczny z jakością do 24-bit/96 kHz, zapewnia dynamikę na wejściu 105 dB, a na wyjściu 103 dB!, przesłuch między-kanałowy jest lepszy niż 100dB.

ESI GIGAPort HD+

ESI GIGAPort HD+

interfejs audio

ESI M4U XT

ESI M4U XT

kompaktowy interfejs USB 2.0 MIDI z 4 wejściami, 4 wyjściami

ESI U22 XT

ESI U22 XT

interfejs USB

ESI MAYA22 USB

ESI MAYA22 USB

interfejs USB

MOTU 624 AVB

MOTU 624 AVB

Wyposażony w słynną technologię DAC ESS Sabre32™, MOTU 624 to przede wszystkim wielokrotnie nagradzana analogowa jakość audio oraz wydajność znana z flagowego modelu 1248 zapakowana w kompaktową, mobilną obudowę na pół racka, wyposażoną w 16 wyjść i 16 wejść, wliczając w to 2 preampy mikrofonowe pristine, 2 wejścia gitarowe, 4x6 line in/out, wyjście słuchawkowe oraz 8-kanałowe optyczne. Zaawansowane funkcje to również połączenia Thunderbolt i USB3, 48-kanałowy mikser, efekty DSP, sieć AVB(...)

MOTU LP32

MOTU LP32

LP32 to interfejs audio z optycznym ADAT, router, spliter, konwerter i mixer z rozwiązaniami sieciowymi i łączności AVB-TSN do USB 2.0 (kompatybilny z USB 3.0 i iOS). LP32 dostarcza cztery niezależne banki wejść i wyjść optycznych (w formatach ADAT, SMUX and TOSlink), 64 kanały USB i 32 kanały sieci AVB-TSN. Dodatkowymi zaletami są, sterowniki z ultra niską latencją, miksowanie 48 kanałów, efekty DSP i kontrola przez Wi-Fi.

MOTU M64

MOTU M64

M64 może być cyfrowym interfejsem audio, routerem, spliterem, konwerterem oraz mikserem dzięki rozwiązaniom sieciowym i łączności AVB-TSN do USB 2.0 (kompatybilny z USB 3.0 i iOS). M64 to 64 kanały MADI I/O, coaxialne/BNC MADI I/O, USB i sieciowe AVB-TSN I?O, plus wyjście słuchawkowe dla jednocześnie 514 kanałów I/O. Dodatkowo sterowniki z ultra niską latencją, miksowanie 48 kanałów, efekty DSP i kontrola przez Wi-Fi.

MOTU 8D

MOTU 8D

8D może być cyfrowym interfejsem audio, routerem, spliterem, konwerterem oraz mikserem dzięki rozwiązaniom sieciowym i łączności AVB-TSN do USB 2.0 (kompatybilny z USB 3.0 i iOS). 8D dostarcza cztery kanały AES3 (AES/EBU) I/O, cztery kanały RCA (coaxialne) S/PDIF I/O, 64 kanały USB I/O oraz 32 kanały sieci AVB-TSN I/O, Dodatkowymi zaletami są, sterowniki z ultra niską latencją, miksowanie 48 kanałów, efekty DSP i kontrola przez Wi-Fi.

  • 10
  • 25
  • 50
  • produktów na stronie