ESI M4U eX - interfejs MIDI USB 3.0

Zobacz inne produkty producenta ESI

Kod produktu 1920029

M4U eX to kompaktowy i jednocześnie niezwykle wydajny interfejs MIDI USB 3.0 z 8 portami MIDI.

Każdy z 8 portów może być używany jako wejście MIDI lub jako wyjście MIDI, zastępując nie tylko tradycyjne interfejsy MIDI, takie jak popularne modele poprzedników z 4 wejściami i 4 wyjściami, ale zapewniając również inne możliwe konfiguracje. Na przykład, można użyć do 8 wyjść na raz lub do 8 wejść, lub 6 wyjść i 2 wejścia - aby wymienić tylko kilka przykładów. A najlepsza cecha? Wszystko to jest obsługiwane automatycznie, po prostu po połączeniu z wejściami MIDI lub wyjściami MIDI, a każda automatyczna konfiguracja wejścia/wyjścia jest wyświetlana za pomocą kolorowych diod LED na przednim panelu.    

M4U eX to nie tylko jeden z pierwszych na świecie interfejsów USB 3.0 MIDI, ale także hub USB 3.0 z 3 złączami dla innych urządzeń USB, takich jak klucze programowe, klawiatury USB i inne. Dosłownie zamieniasz to urządzenie w centralny hub dla urządzeń MIDI, kluczy sprzętowych  i klawiatur sterujących MIDI USB. Urządzenie może być zasilane z magistrali USB lub, jeśli to konieczne dla innych urządzeń USB, może być zasilane przez znajdujący się w zestawie zasilacz.

M4U eX  jest kompatybilny z Windows 7 / 8.1 / 10 i MacOS i zapewnia nie tylko doskonały timing i najniższą latencję interfejsu MIDI w swojej klasie na rynku, może być nawet używany w pełni samodzielnie bez komputera: różne tryby pracy pozwalają na kierowanie sygnałów wejściowych do wyjść, łączyć sygnały MIDI lub używać M4U eX jako MIDI thru box. Tryby te mogą być wybierane w razie potrzeby za pomocą jednego przycisku.

Jeśli 8 portów to za mało , można podłączyć kilka takich urządzeń do komputera jednocześnie - ponadto dostępny jest również większy model, M8U eX z 16 portami.

Interfejs MIDI USB 3.0

Class compliant, działa bez instalacji sterownika

Zasilany przez USB

8 portów MIDI, 4 z przodu i 4 z tyłu

Automatyczne wykrywanie wejść i wyjść, każdy port działa jako wejście MIDI lub wyjście MIDI

Możliwość pracy w trybie stand-alone

Może być używany jako MIDI Thru box w trybie stand-alone  do wysyłania jednego sygnału MIDI do 7 wyjść

Może być stosowany jako sumator MIDI w stand-alone  do sumowania 7 sygnałów MIDI do jednego wyjścia

3-portowy HUB USB 3.0 z zewnętrznym zasilaczem 5V DC do zasilania urządzeń USB (w zestawie zasilacz)

Możliwość jednoczesnego korzystania z wielu urządzeń z jednym komputerem

Kompatybilny z USB 2.0

Wymiary około 17,5cm x 12,0cm x 4,5cm