Mesa Boogie Goldmine - overdrive - efekt gitarowy

Zobacz inne produkty producenta Mesa Boogie

Kod produktu 0970187

Efekty MESA projektowane i budowane są przez tych samych ludzi, którzy stworzyli legendarne konstrukcje Mark Five™ czy Dual/Triple Rectifier®.
Teraz MESA przedstawia trzy nowe, ręcznie składane w USA efekty overdrive, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gitarzystów wykonujących najróżniejsze gatunki muzyki!


Gold Mine™ to efekt z nowej linii, który oferuje najmocniejszy poziom przesterowania. Dzięki niemu uzyskamy potężne brzmienie dobrze znane z klasycznych konstrukcji MESA/BOOGIE. Nie oznacza to jednak, że nie ukręcimy na nim subtelnego crunchu - pozwola nam na to szeroki zakres regulacji GAIN.
Po odkręceniu dolnej części obudowy uzyskujemy dostęp do ukrytego przełącznika, dzięki któremu możemy zmienić charakter pracy efektu w dolnym paśmie - w mgnieniu oka możemy odpuścić trochę dołu i sprawić, że Gold Mine™ będzie jeszcze szybszy!

Jeśli szukasz delikatniejszego przesterowania - sprawdź DynaPlex™!
A może potrzebujesz jedynie dopalić swój już przesterowany wzmacniacz? W takiej sytuacji zobacz co potrafi Cleo™!


Odkryj na nowo swoje brzmienie dzięki efektom MESA!
Możesz wybrać jedną kostkę albo łączyć wszystkie naraz - wybór należy do Ciebie!
Niezależnie od tego jaką konfigurację wybierzesz, bądź pewien, że zainwestowałeś w najwyższej jakości brzmienie i wykonanie gwarantowane przez markę MESA od ponad pół wieku!