Audix A10 i A10X-słuchawki douszne od Audix
2021-07-12

A10 i A10X. Słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu studyjnej jakości w zastosowaniach do monitorowania dźwięku na żywo i odsłuchu, z wyjątkowym obrazowaniem i izolacją.

A10 dysponuje przetwornikiem dynamicznym z cewką o niskiej masie i membraną ze stopu tytanu, zapewniającą dziesięć oktaw pasma przenoszenia z dokładną koherencją fazową. Sygnatura dźwiękowa A10 pozwala na długotrwały odsłuch bez zmęczenia. 

Słuchawki douszne Audix A10X z rozszerzonym basem zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszych doznaniach słuchowych. Sercem słuchawek jest przetwornik z cewką o niskiej masie i kompozytową membraną berylową, zapewniającą ponad dziesięć oktaw zrównoważonego pasma przenoszenia i rozszerzonego basu. Dzięki wyjątkowemu obrazowaniu, izolacji i spójności fazowej, A10X dokładnie prezentują wszystkie szczegóły odsłuchiwanej muzyki.

Lekkie i trwałe skorupy formowane wtryskowo są wewnętrznie teksturowane, co zapewnia kontrolę akustyczną i dokładność w całym zakresie częstotliwości. Dołączone małe, średnie i duże pary silikonowych końcówek dousznych pozwalają na bezpieczne i pewne zamocowanie słuchawek w uszach, zapewniając optymalny komfort i izolację dźwięku.

Pozłacane złącza MMCX umożliwiają obrót słuchawki o 360 stopni, co ułatwia umieszczenie jej w uchu. Posrebrzany kabel z miedzi beztlenowej jest wyposażony we wzmocnioną drutem owijkę w pobliżu złącza, aby dodatkowo zapewnić, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu.

Całość w eleganckim opakowaniu wraz z etui ochronnym do wygodnego przenoszenia. 

Zobacz również

Następny news Poprzedni news