Artyści

Stephan Forte

Stephan Forte - urodzony 16 listopada 1978 we Francji. Aktualnie...

Audley Freed

Audley Freed - Gitarzysta. Rozpoczął swoją profesjonalną karierę w...

MercyMe

MercyMe to współczesna, chrześcijańska kapela rockowa utworzona w 1994...

VIDEO

Śledź na YouTube
Epiphone PRO-1

.. granie stało się proste i przyjemne ...

17-09-2018

Nowości Epiphone 2018 już dostępne

Z przyjemnością informujemy, że jako jedni z pierwszych w Europie otrzymaliśmy dostawę najnowszych modeli elektro-akustycznych od Epiphone. W nowej ofercie pojawiły się dwa legendarne już instrumenty w nowych odsłonach kolorystycznych: Epiphone AJ-220 SCE w kolorze MB – Mahogany Burst oraz Epiphone EJ-200 SCE w kolorze VN – Vintage Natural.

30-08-2018

Już wkrótce limitowana edycja Vortex Wireless 2 Red

Vortex Wireless 2 LE Red to limitowana edycja bardzo popularnego keytara od Alesis. Zaktualizowany Vortex Wireless 2 oferuje wszechstronną funkcjonalność kontrolera MIDI połączoną ze stylowym designem z czerwonym wykończeniem. Ten dynamiczny kontroler MIDI keytar łączy się bezprzewodowo z komputerem i łatwo integruje się z popularnymi wirtualnymi instrumentami, wtyczkami i DAWami.

23-07-2018

Nowe modele Epiphone na Summer NAMM'18

Na tegorocznych targach muzycznych Summer NAMM, które odbyły się w Nashville, Epiphone zaprezentował szeroką gamę nowych modeli oraz ciekawych opcji kolorystycznych legendarnych gitar, które na stałe wejdą do jego oferty. Poniżej przedstawiamy listę nowych instrumentów wg. grup:

Peavey Vypyr VIP

Rewolucja w dziedzinie naglośnienia gitarowego