DenonDJ - Premiera oprogramowania ENGINE DJ® 2.0
2021-10-05

Otrzymaj więcej z oprogramowaniem ENGINE DJ® 2.0, które jako pierwsze w branży wprowadza protokół komunikacyjny ABLETON LINK, wbudowane sterowanie oświetleniem dla urządzeń typu standalone i dodatkowe funkcje, na które warto było czekać.

Engine DJs OS to obecnie najbardziej zaawansowany system operacyjny wspierający sprzęt Dj-ski na świecie. Wersja 2.0 pokazuje, że platforma nie powiedziała jeszcze swojego ostatniego słowa i cały czas się rozwija. Efektem tego jest wbudowane sterowanie oświetleniem dla użytkowników DMX i Philips Hue bezpośrednio na sprzęcie DJ-skim, protokół komunikacyjny Ableton Link, kompletna przebudowa bazy danych zapewniająca usprawniony przepływ pracy, świeży, nowy wygląd i jeszcze więcej funkcji i ulepszeń.

Składający się z 2 dużych aktualizacji dla systemu operacyjnego i pulpitu, Engine DJ dostarcza najbardziej zaawansowany, niezawodny i potężny pakiet szyty na miarę oczekiwań najlepszych DJ-ów. Korzystając z zupełnie nowej infrastruktury bazy danych, obie platformy zapewniają szybszy, płynniejszy i bardziej intuicyjny panel użytkownika, który zawiera pierwszą na świecie integrację oświetlenia z Engine Lighting firmy SoundSwitch, bezprzewodowy protokół Ableton Link, bardziej niezawodny przepływ pracy z listami odtwarzania/historią i wiele więcej. 

Połącz urządzenia za pomocą Wi-fi z ABLETON LINK

Wizją Engine DJ jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które dają większą swobodę DJ-om i wykonawcom podczas gry, jak również zwiększają przestrzeń do kreatywnego działania. Wersja 2.0 zawiera protokół komunikacyjny ABLETON LINK, dzięki któremu możesz połączyć za pośrednictwem Wi-fi lub przewodu wszystkie swoje urządzenia DJ-skie, które są kompatybilne z oprogramowaniem Engine DJ 2.0. Warto podkreślić, że to pierwsze na świecie rozwiązanie, które pozwala połączyć ze sobą samodzielne urządzenia DJ-skie  bezprzewodowo, otwierając całkiem nowe możliwości podczas występów na żywo.   


Steruj oświetleniem bezpośrednio na swoim sprzęcie Dj-skim

Wprowadzenie SoundSwitch dało wielu DJ-om prostsze, bardziej zautomatyzowane podejście do integracji oświetlenia z setami. Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z oświetleniem, SoundSwitch stworzył przystępny, niedrogi dodatek, który sprawia że każdy występ nabiera blasku. Do tej pory jednak, aby zintegrować grane utwory z oświetleniem, konieczny był laptop z zainstalowanym oprogramowaniem. Teraz wystarczy dokonać aktualizacji  systemu operacyjnego do najnowszej wersji Engine DJ 2.0, który dzięki wbudowanemu rozwiązaniu OS o nazwie Engine Lighting daje możliwość sterowania oświetleniem bezpośrednio na sprzęcie DJ-a, więc można zrezygnować z laptopa. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób korzystających z DMX, co więcej oprogramowanie pozwala połączyć się bezpośrednio z  systemem Phillips Hue w domu. To wszystko sprawia, że łączenie oświetlenia z setami nigdy nie było łatwiejsze.

Zupełnie nowa baza danych

Najbardziej zauważalną aktualizacją w wersji 2.0 jest interfejs i wrażenia jakie czerpie użytkownik w związku z wprowadzonymi zmianami. Wszystko zostało zaprojektowane na nowo, aby zapewnić DJ-om szybszy, bardziej intuicyjny sposób korzystania z urządzenia. Zarówno system operacyjny jak i pulpit zyskały nowy kod bazy danych napisany od podstaw, co przyczyniło się do wprowadzenia wielu innowacyjnych rozwiązań. Teraz analiza czy wyszukiwanie plików jest jeszcze szybsze, a zmniejszone rozmiary baz danych, znacząco wpłynęły na poprawę stabilności systemu. Wszystkich, którzy chcą, aby ich sprzęt DJ-ski zyskał nową jakość, zachęcamy, aby zaktualizowali oprogramowanie do najnowszej wersji ENGINE DJ® 2.0 

ENGINE DJ | OS 2.0 AKTUALIZACJE

• Engine Lighting stworzone przez SoundSwitch – Sterowanie oświetleniem bezpośrednio na urządzeniu / Kompatybilność z Ableton Link (opcja Wi-Fi i przewodowa)

• Nowe playlisty

• Nowa baza danych

• Nowe menu panelu sterowania

• Playlisty Deck z funkcją Crossfade (PRIME 2/4/GO)

• Zegar pokładowy

• Track List Size Button– zwiększ ilość widocznych utworów na playliście 

• Aktualizacja usług przesyłania strumieniowego – podgląd, przygotowane, historia, lista odtwarzania


ENGINE DJ | DESKTOP 2.0 AKTUALIZACJE

• Nowe playlisty – Spakowane utwory z dysków nie są już wyświetlane jako duplikaty w domowej kolekcji / Nowa baza danych

• Zaktualizowany interfejs użytkownika

• Ulepszona historia granych utworów

• Eksport danych SoundSwitch

• Zgodność z Apple M1

• Aktualizacje bibliotek innych firm

• Ulepszenie importu Rekordbox

• Importowanie folderów metodą „przeciągnij i upuść”

POBIERZ

Zobacz również

Następny news Poprzedni news