Sonicport VX

Zobacz inne produkty producenta

Kod produktu

Profesjonalna jakość dźwięku – mobilnie!

Nagrywaj niesamowite ślady gdziekolwiek jesteś
Dzięki Sonic Port VX, możliwa jest rejestracja kompletnych utworów muzycznych w dowolnym miejscu, wytyczonym przez inspirację. Wejście gitarowe (basowe) oferuje zakres dynamiki 120dB, generując perfekcyjnie brzmiący sygnał. Stereofoniczne wejście liniowe umożliwia nagrywanie klawiszy, automatów perkusyjnych i mikserów DJ oraz innych źródeł. Bezlatenycyjny direct monitoring sprawia, nie poczujesz żadnego dyskomfortu podczas nagrywania. Za pomocą profesjonalnych wyjść stereo ¼” możesz podłączyć dowolne monitory studyjne, doprowadzając swoje miksy do perfekcji. Sonic Port VX sprawia, że cały świat jest Twoim studiem nagraniowym.

Wbudowane stereofoniczne mikrofony pojemnościowe

Nagrywaj w studyjnej jakości wokale, instrumenty oraz źródła stereofoniczne.
Sonic Port VX daje do dyspozycji trzy wbudowane mikrofony pojemnościowe. Sparowane mikrofony stereo pozwalają nagrywać na żywo z niesamowitą klarownością. Monofoniczny mikrofon umieszczony z przodu idealnie rejestruje czystą energię sesji podczas komponowania. Nagrywaj gitary w green roomie, bębny w sali prób oraz żywe wokale w naturalnej przestrzeni, sprawiając, że każde demo zabrzmi tak jak wersja finalna. Inspiracja może się pojawić w każdej chwili, więc ochwyć ją od razu!

Bezawaryjna praca z iOS, Mac i PC

Myśl o muzyce a nie o sprzęcie!
Kompatybilność z praktycznie dowolną platformą (iOS, Mac oraz PC) daje Ci możliwość nagrywania w każdym miejscu w elastycznej konfiguracji sprzętowej. Wejdź do katedry i nagraj przestrzenne wokale prosto do swojego iPada lub uchwyć bębny, brzmiące akustycznie w klatce schodowej. Następnie dodaj kolejne ślady i zmiksuj wszystko w swoim domowym studio. Sonic Port VX korzysta z interfejsu Lighting, dlatego można go podłączyć do urządzenia mobilnego i korzystać z aplikacji takich jak POD GarageBande lub innych DAW, pracujących w standardzie Core Audio. Wszystko po to aby zerwać wszelkie ograniczenia i umożliwić swobodne tworzenie muzyki.

Legendarne brzmienie gitar Line 6

Jamuj w oparciu o brzmienie ulubionych artystów
Co otrzymasz łącząc funkcjonalny interfejs z legendarnymi brzmieniami Line 6? Najlepszy z możliwych sposób na nagranie linii gitarowych i basowych, gdziekolwiek jesteś. Dołączona do zestawu aplikacja Mobile POD oferuje ponad dziesięć tysięcy presetów, stworzonych przez artystów. W jej bibliotece znajdują się 32 wzmacniacze, 16 efektów i 16 modeli kolumn, co łącznie daje ponad osiem tysięcy unikalnych kombinacji sprzętowych. Mobile POD pozwala również tworzyć customowe brzmienia, wykorzystujące bibliotekę iTunes.

Gotowy na całonocne sesje nagraniowe

Profesjonalne mobilne nagrywanie stało się banalnie proste
Line6 włożył dużo pracy i poświecenia projektując Sonic Port VX, tak aby mieścił się w jednej ręce, czyniąc nagrywanie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Musisz nagrać długą sesję lub występ live? Nie ma problemu! Podłącz zasilacz USB do Sonic Portu VX i zasilaj jednocześnie swoje urządzenie iOS. Dzięki temu nigdy nie będziesz zależny od baterii swojego tabletu. Ponadto możesz ustawić rejestrator na dołączonym statywie bądź zamocować na standardowym statywie mikrofonowym - w dowolnym miejscu na Ziemi!

*widoczne na zdjęciu iPad i gitara elektryczna nie są częścią zestawu

 • interfejs audio 2-in/2-out z przetwornikami 24-bit/48kHz
 • wbudowany, stereofoniczny mikrofon pojemnościowy z profesjonalnymi preampami (45dB wzmocnienia)
 • wysokiej jakości, buforowane wejście gitarowe (basowe) ¼” o dynamice 120dB
 • stereofoniczne wejście 1/8” do nagrywania klawiszy, automatów perkusyjnych, mikserów DJ i innych źródeł
 • zbalansowane, stereofoniczne wyjścia ¼”
 • stereofoniczne wyjście słuchawkowe 1/8”
 • bezlatencyjny direct monitoring
 • kompatybilność z iOS, Mac i PC
 • kompatybilność z aplikacją GaragerBand oraz innymi aplikacjami w standardzie Core Audio
 • kompatybilność z aplikacją Line 6 Mobile POD – jamowanie oraz tworzenie brzmień gitarowych
 • zasilanie z portu Lighting (ultra-niski pobór mocy), opcjonalne zasilanie z zasilacza USB (zasila jednocześnie interfejs oraz hosta iOS)
 • w zestawie biurkowy statyw mikrofonowy z adapterem dla strandardowego statywu mikrofonowego
 • gwint ¼” do montażu na dowolnym tripodzie
 • kompatybilność: iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Air, iPad mini with Retina display, iPad (4th generation), iPad mini, iPod touch (5th generation)