FBV SHORTBOARD MK II

Zobacz inne produkty producenta

Kod produktu

Sterownik nożny LINE 6 FBV Shortboard MkII

FBV Shortboard MkII działa na zasadzie “podłącz i graj”. Wyposażony jest w 13 super solidnych przełączników nóżnych, które pozwolą m.in. na natychmiastowy wybór presetu, synchronizację efektów z Tap Tempo, aktywowanie efektów, włączenie stroika i wielu innych funkcji.
Wraz ze wzmacniaczami Spider IV, kontrolery FBV dają dostęp do wbudowanych funkcji Quick Loop, Pitch Glide i Smart Harmony oraz do 128 ustawień użytkownika. Sterownik został też wyposażony w pedał ekspresji volume/wah i czytelny panel LCD, który wyświetla nazwę presetu, jego numer i chromatyczny stroik (o ile jest on aktywny).
Do FBV Express MkII można za darmo ściągnąć program FBV Control, który jest graficznym odpowiednikiem sterownika FBV i pozwala na pełne dostosowanie funkcji urządzenia. Dzięki niemu przypiszesz własne ustawienia na koncerty, do studia oraz przekażesz niektóre komendy do popularnych programów audio jak np. ProTools czy Reason. Złącze USB nie tylko pozwala na przypisanie funkcji do sterownika, dzięki niemu będziesz mógł ściągnąć aktualizacje software’u i firmware’u Line 6.
Dodatkowo, do FBV Shortboard MkII można dodać EX-1 Expression Pedal, aby mieć oddzielny pedał ekspresji do volume i oddzielny do wah, lub do każdego innego efektu o jakim pomyślisz. Wystarczy, że użyjesz programu FBV Control, aby przypisać odpowiednią funkcję.

Specyfikacja:
• Komunikacja z większością wzmacniaczy Line 6 oraz procesorów POD
• 13 stalowych przełączników kanałów do wyboru ustawień, przewijaniu banków brzmień, wyboru efektów, stroika, tap tempo i innych funkcji
• Pedał volume/wah pedal
• Wyświetlacz LCD pokazuje aktywny preset i stroik chromatyczny
• Program (PC/MAC) do kontroli sterownika pozwala dowolnie przypisać funkcje do FBV
• Solidne przełączniki I obudowa
• Zasilanie przez kabel RJ-45
• USB jack i RJ-45 jack

Propellerhead Record + Line 6 FBV Foot Controller

Line 6 FBV Foot Controller + POD Farm 2

The Stills

(zespół)
The Stills są Kanadyjską grupą rockową. Pochodzą z Montrealu. Powstali w 2000 roku. Zespół składa się z: Tima Fletchera (wokal, główna i rytmiczna gitara), Dave'a Hamelin (wokal,...

 

Monkey Line 6. Program pozwala na szybki dostęp do najnowszych aktualizacji, sterowników, oprogramowań dla Twojego sprzętu Line 6. Monkey pozwala także na szybki zakup róznych dodatków do Twojego sprzętu.Kliknij ikonkę po lewej, by zacząć pobieranie.

 


Instrukcja Obsługi (ENG)- Kliknij ikonkę po lewej, by zacząć pobieranie.