Artyści

Adam Levine

Adam Noah Levine (ur. 18 marca 1979 w Los Angeles) - amerykański muzyk,...

Wojtek Owczarek

Wojciech Paweł[a] Owczarek (ur. 8 lipca 1969 w Radomiu) – polski...

August Burns Red

August Burns Red – amerykańska grupa wykonująca muzykę z pogranicza...

VIDEO

Śledź na YouTube
NOVOX NCX

19-11-2019

Lag Tramontane THV30DCE HyVibe

Absolutną nowością pod względem technologicznym jest inteligentna, hybrydowa smart-gitara akustyczna. Zamontowano w niej preamp, który jest zarówno preampem, gitarowym, pedalboardem, systemem bezprzewodowym ilooperem. małych głośników umieszczonych od spodu płyty wierzchniej, przymocowanych do niej w konkretnych miejscach.

08-11-2019

Sensacyjna premiera interfejsów MOTU M2 i M4.

Amerykańska firma MOTU, jeden ze światowych liderów na rynku studyjnym wprowadza do sprzedaży budżetowe interfejsy audio o parametrach niespotykanych w urządzeniach tej klasy cenowej

04-11-2019

3 DOT Vision nowa marka w porfolio

Z dumą prezentujemy nową markę w ofercie Lauda-Audio. 3 DOT Vision to marka ekranów LED. Charakteryzuje się doskonałą jakością produktów oferowanych w przystępnych cenach. W ofercie znajdują się moduły LED przeznaczone do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. A także modele doskonale sprawdzające się w rentalu. Oferta obejmuje również akcesoria oraz cały osprzęt niezbędny do działania ekranu LED taki jak procesory, karty nadawcze, zasilacze, karty odbiorcze. Gwarancją jakości i niezawodności są podzespoły jednego z czołowych producentów w branży.

17-10-2019

Novox FREE PRO

NOVOX FREE PRO to nowa seria zestawów bezprzewodowych UHF PLL z możliwością swobodnej zmiany pasma. Już teraz każdy użytkownik może ustawić sobie dowolną częstotliwość, która pracuje stabilnie i nie jest podatna na jakiekolwiek zakłócenia typu LTE, WIFI, Bluetooth.

05-09-2019

NEXO P12 i L15

Francuska firma NEXO zaprezentowała swoje pierwsze punktowe źródło dźwięku oparte na głośniku 12” oraz nowy subwoofer L15.

Sonya Truszkowska prezentuje i opowiada o możliwościach najnowszych urządzeń DJ-skich marki Denon.