TX3 - Series od Alto Professional.
2021-06-24

Wraz z serią TX3, Alto Professional stworzyło rodzinę aktywnych głośników odpowiednich do najbardziej wymagających koncertów, noc w noc.

Wykorzystując wiele technologii z uznanej serii TS3, nowa seria TX3 zapewnia moc i czystość, której potrzebujesz, aby zabrzmieć jak najlepiej.

W ofercie znajdują się cztery modele - 350-watowe TX308 i TX310 oraz 700-watowe TX312 i TX315. Wszystkie są dwudrożnymi konstrukcjami bi-ampowymi z głośnikiem niskotonowym o długim skoku membrany i 1-calowym głośnikiem kompresyjnym umieszczonym w precyzyjnej tubie. To konstrukcja tuby w serii TX3 uległa znacznej zmianie.

Dzięki temu Seria TX3 poprawia osiągi w zakresie wysokich częstotliwości posiadając bardzo precyzyjną dyspersję 90˚H X 60˚V – zapewniającą idealne pokrycie widowni.

Seria TX3 jest umieszczona w solidnych, lekkich i łatwych do transportu obudowach. Ich trapezoidalny kształt umożliwia ustawienie monitorów w pozycji pionowej lub poziomej a pełnowymiarowa stalowa maskownica zapewnia pełną ochronę przetwornika. Głośniki te są zbudowane do ciągłego, intensywnego użytkowania.

Jeśli dodamy do tego pełną gamę wejść/wyjść i opcji montażowych, łatwo dostrzeżemy, że seria TX3 to uniwersalna kolumna z dużymi możliwościami.

Seria TX3 od Alto Professional. Zabrzmij jak profesjonalista.

Zobacz również

Następny news Poprzedni news