Streaming muzyki już wkrótce w całej serii Denon DJ Prime
2019-05-22

Urządzenia z serii Prime, już wkrótce będą miały możliwość połączenia z Internetem, oferując najwyższej jakości usługi strumieniowego przesyłania muzyki i zupełnie nową metodę pracy DJa, bez potrzeby posiadania laptopa.

 


Światowa muzyka na wyciągnięcie ręki!
Denon DJ nawiązał współpracę z wybranymi najnowocześniejszymi i bogatymi w treści platformami muzyki cyfrowej.
Dajemy dokładnie to czego wszyscy DJ-e oczekiwali- strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio do Twojego urządzenia bez konieczności odpalania laptopa !

Posiadacze urządzeń z serii Prime, będą teraz mogli uzyskać dostęp do milionów oryginalnych utworów, remiksów i mashupów, wszystko przesyłane strumieniowo za pośrednictwem połączenia przewodowego lub Wi-Fi, bezpośrednio do Twojego sprzętu. Jest to bez wątpienia punkt zwrotny w historii technologii DJ.

To działa!Nie tylko niedawno ogłoszony Prime 4 będzie wyposażony w tą funkcję, SC5000 iSC5000M są również zdolne do połączenia się z Internetem. Tak, czytasz to poprawnie: wszystkie te urządzenia mają możliwość połączenia WiFi! 
Transfer dosłownie nieograniczonych ilości treści DJ będzie możliwy w całej rodzinie Prime Series! # prime4all

 

Platformy i Serwisy partnerskie

Denon DJ już wkrótce ogłosi datę pierwszego partnera do strumieniowej transmisji treści. Wraz z tym zostanie opublikowane wideo przewodnik „jak to zrobić”, jak łatwo jest połączyć się i pobierać treści. Już od lata 2019, Denon DJ zintegruje kolejną cześć partnerów do streamingu z serią Prime przez nadchodzącą aktualizację firmware.

Nadchodzący partnerzy:
SoundCloud - SoundCloud, największa na świecie otwarta platforma audio, będzie częścią tej nowej integracji. Użytkownicy SoundCloud mogą teraz natychmiast przesyłać strumieniowo i miksować ogromny katalog SoundCloud ponad 200 milionów utworów od ponad 20 milionów twórców korzystających z subskrypcji premium dla klientów SoundCloud Go +.

Beatport - nowa technologia LINK firmy Beatport będzie wspierać samodzielne przesyłanie strumieniowe za pomocą sprzętu Prime Series. Innowacyjna usługa przesyłania strumieniowego stworzona dla DJ-ów, jest pierwszą tego typu usługą, która zawiera tryb przechowywania w trybie offline dla publicznego odtwarzania. Ogromnie popularna zawartość cyfrowa Beatport, wraz z fachowo dobranymi listami odtwarzania, da DJ'om Prime dostęp do bezprecedensowej biblioteki utworów cyfrowych.

Beatsource - Beatport i wiodący na świecie DJCity, niedawno połączyły siły. Ta nowa platforma zapewni dostęp do szerokiego katalogu muzyki z intuicyjną listą odtwarzania, wszystko dostępne w połączeniu bezprzewodowym i przewodowym w produktach Denon DJ Prime Series za pośrednictwem Beatsource LINK.

TIDAL - Dzięki dostępowi do ponad 60 milionów piosenek, samodzielna transmisja strumieniowa z platformą TIDAL zapewnia DJ-owi ogromną różnorodność muzyki, aby zadowolić każdy tłum, parkiet lub wydarzenie. DJ-e mogą łatwo uzyskać dostęp do swoich osobistych list odtwarzania TIDAL i śledzić własne, fachowo dobrane opcje platformy. Z tak wieloma utworami i ekskluzywnymi treściami i stylami, DJ-e mogą być przygotowani na każdą prośbę na każdej możliwej imprezie.

Kluczowe cechy
• Wi-Fi włączone w całej serii Prime (Prime 4, SC5000, SC5000M)
• Połączenie kablowe z Internetem
• Przesyłanie strumieniowe cyfrowych usług muzycznych w ramach samodzielnego urządzenia
• Interfejs ekranu dotykowego bezpośrednio do usługi przesyłania strumieniowego
• Buforowanie ścieżki w pamięci urządzenia w przypadku rozłączenia sieci
• Dodawanie hot cue i punkty pętli do strumieniowanych utworów
• Szukaj artystów, piosenek i list odtwarzania bezpośrednio z ekranu dotykowego
• Partnerzy usług przesyłania strumieniowego dodani przez aktualizacje oprogramowania układowego, które rozpoczną się tego lata
• Dzięki unikalnej technologii szafek zarówno Beatport LINK, jak i Beatsource LINK będą miały pamięć offline
• Beatport Link Pro będzie kosztował 39,99 USD miesięcznie i pozwoli Ci na pobranie 50 utworów w trybie offline
• Beatport Link Pro + będzie kosztował 59,99 USD miesięcznie i pozwoli na przeniesienie 100 utworów w tryb offline

Zobacz również

Następny news Poprzedni news