Bespeco

Bespeco

Bespeco

Włoska myśl techniczna jest powszechnie uważana za szczególnie kreatywną i innowacyjną. Bespeco to włoska marka kojarząca się z doświadczeniem, jakością, niezawodnością i sprawnym serwisem.

Bespeco produkuje akcesoria dla rynku muzycznego już od roku 1985. Oferta firmy to akcesoria metalowe, kable, wtyki, urządzenia elektroniczne, systemy audio, oświetlenie, futerały lotnicze, torby i wiele innych. Produkty te znane są na świecie z technologii, designu i użyteczności.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów i radzeniu sobie ze zmienną sytuacją rynkową Bespeco odnowiło swoje podejście do biznesu na podstawie czterech kluczy, które reprezentują filozofię firmy:

- INNOWACJA: projektowanie rozwiązań dla nowoczesnego rynku;
- DESIGN: produkcja sprzętu charakteryzującego się słynnym włoskim stylem;
- JAKOŚĆ: oferowanie klientowi wytrzymałego i niezawodnego produktu;
- CENA: kluczowy element na coraz bardziej konkurencyjnym rynku;

Pojęcia te przyświecały działalności Bespeco od samego początku, co pozwoliło firmie na wyróżnienie się na rynku.

Przykłady uznanych produktów Bespeco to system CROCODILE®, innowacyjny statyw klawiszowy TUBLON wykonany ze stalowej rury bez użycia techniki spawalniczej, odporne na uszkodzenia futerały TANIT wykonane z ABSu, pneumatyczny statyw kolumnowy z systemem Air Pump i stołek GENIUS z wyjątkowo szerokimi możliwościami regulacji.

Pierwszy patent Bespeco został zarejestrowany w roku 1991. Za nim podążyły następne.

W roku 2002 firma Bespeco otrzymała nagrodę ''Marche'' jako lider we wprowadzaniu na rynek własnych patentów.

W roku 2006 poszerzono dział Badań i Rozwoju, co zwiększyło znacznie moc i tak silnego kapitału ludzkiego.

W roku 2010 troska o środowisko stała się przyczyną inwestycji w system ogniw słonecznych, co zaowocowało całkowitą autonomią energetyczną całego procesu produkcyjnego.

Kolejne wyzwanie? Misja firmy to całkowita satysfakcja klienta, a w przyszłości projektowanie nowych produktów, które łączą w sobie innowację funkcjonalność i niepowtarzalny włoski styl.

Newsy

15-07-2015

Bespeco Eagle PRO - najnowsza technologia włoskich przewodów

Eagle Pro to seria przewodów o wszechstronnym zastosowaniu: instrumentalnym, mikrofonowym, głośnikowym oraz audio...

30-05-2014

Nowe skrzynie rackowe Bespeco w ofercie Lauda Audio!

Do sprzedaży w polskiej sieci dealerskiej trafiły bardzo solidne skrzynie rackowe włoskiego producenta Bespeco. Case'y wykonane są z sosnowej sklejki o grubości 5mm, pokrytej czarnym, odpornym na zadrapania laminatem, wprasowanym w strukturę drewna pod naciskiem stu ton.

14-06-2011

Bespeco w jednym z największych moskiewskich teatrów

Firma Bespeco, jako jedna z nielicznych, wzięła udział w największym rosyjskim przetargu pro audio roku 2011. Mowa tu o renowacji systemu audio-wideo w Centralnym Akademickim Teatrze Armii Rosyjskiej, który jest najbardziej rozpoznawalnym obiektem tego typu w całej Rosji. W projekcie wykorzystano przewody Bespeco CVPDMX, kable głośnikowe B/Flex oraz mikrofonowe B/CVP100S. Te ostatnie zasłużyły na szczególną uwagę...