3 Dot Vision

3 Dot Vision

3 Dot Vision

3 DOT Vision to ekrany LED najwyższej jakości. W ofercie znajdują się moduły LED przeznaczone do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Ekrany LED to nowoczesne medium przekazywania informacji. Poznaj możliwości jakie oferują nowoczesne ekrany reklamowe wykonane w technologii LED SMD. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić. 

W ofercie posiadamy: 

Ekrany zewnętrzne do instalacji stałych. Ekrany przeznaczone do zastosowania na zewnątrz budynków. Montowane na specjalnie przygotowanych konstrukcjach jako wolnostojące telebimy lub mocowane na fasadach budynków takich jak hotele, stadiony, galerie handlowe czy wszelkiego rodzaju obiekty użyteczności publicznej takie jak nowoczesne muzea czy filharmonie. Charakteryzujące się podwyższoną jasnością aby wyświetlany obraz widoczny był nawet w pełnym słońcu. 

Ekrany wewnętrzne przeznaczone do stałych instalacji.To modułowe konstrukcje o bardzo lekkiej budowie. Idealnie sprawdzają się do instalacji w galeriach handlowych, witrynach sklepowych, w przypadku zabudowy w sklepach wielkopowierzchniowych. Budowane z lekkich paneli w rozmiarze 320mm na 160mm. 

Ekrany zewnętrzne i  wewnętrzne przeznaczone na rental.

Wykorzystywane jako mobilne telebimy. Stawiane w ten sam sposób co ekrany przeznaczone do użytku wewnętrznego jednak posiadające ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Przeznaczone do stosowania podczas eventów na świerzym powietrzu.

Ekrany zbudowane z gotowych kabinetów w rozmiarach 500mm na 500mm lub 1000mm na 500mm. Doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach takich jak konferencje, gale, bankiety, koncerty, stoiska targowe i wystawiennicze. Dzięki łatwości montażu i konstrukcji w aluminiowej ramie przeznaczone do instalacji tymczasowych. 

Seria MGLED. Model ekranu o innowacyjnej konstrukcji. Przeznaczony do użytku wewnętrznego. Stosowany do instalacji stałych jak i tymczasowych. Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów waga jednego kabinetu nie przekracza 8 kg. Ponadto rama wykonana z wytrzymałego stopu aluminium przystosowana jest do każdego modułu o wymiarze 320mm na 160mm. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujemy uniwersalny kabinet. Jeden kabinet zawiera 6 jednakowych modułów o wybranej rozdzielczości od piksela P1.25 do piksela P4. Kupując ramę raz mamy możliwość jej modyfikacji i kupna samych modułów o innym pikselu w zależności od naszych potrzeb. Dzięki czemu oszczędzamy pieniądze. Model przeznaczony zarówno do instalacji stałych jak i do rentalu. 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą stroną internetową. ekrany LED najwyższej jakości wewnetrzne, zewnętrzne, rentalowe www.3dotvision.pl

Newsy

04-11-2019

3 DOT Vision nowa marka w porfolio

Z dumą prezentujemy nową markę w ofercie Lauda-Audio. 3 DOT Vision to marka ekranów LED. Charakteryzuje się doskonałą jakością produktów oferowanych w przystępnych cenach. W ofercie znajdują się moduły LED przeznaczone do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. A także modele doskonale sprawdzające się w rentalu. Oferta obejmuje również akcesoria oraz cały osprzęt niezbędny do działania ekranu LED taki jak procesory, karty nadawcze, zasilacze, karty odbiorcze. Gwarancją jakości i niezawodności są podzespoły jednego z czołowych producentów w branży.