Audix

Audix

Audix

Audix oferuje szeroki wybór profesjonalnego sprzętu muzycznego, w tym mikrofony do studia i do występów na żywo, a także całą linię aktywnych głośników oraz pasywnych monitorów.

Przez ostatnią dekadę, skupiając się na technologii produktów, badaniach i rozwoju, Audix nieustannie podnosi poprzeczkę rozwoju inżynierii audio. Rezultatem jest zasłużona reputacja uzyskana dzięki ciągłemu zdobywaniu kolejnych poziomów jakości i klarowności reprodukcji dźwięku, które do tej pory były nieosiągalne. Reputację Audixa potwierdza najwyższa jakość dźwięku, zapewniana przez całą rodzinę mikrofonów.

MIKROFON I WYSTĘPY NA ŻYWO

W mikrofonie najważniejsze są osiągi na żywo. Mikrofony Audixa szybko stają się rozpoznawalne w przemyśle muzycznym jako najlepsze na świecie mikrofony do występów na żywo.

Oto powód, dla którego Audix to świadomy wybór najbardziej popularnych artystów. Od country do jazzu … dd popu do muzyki alternatywnej … Wykonawcy uważają mikrofony Audixa za przewyższające jakościowo wszystkie pozostałe.

Od programów telewizyjnych takich jak The Tonight Show i The Late Show do gwiazd klasycznego rocka takich jak Crossby, Stills i Nash, Audix jest wyposażeniem standardowym zapewniającym doskonałe brzmienie na żywo. Dla wykonawców, którzy rozpoczynają swoją drogę na szczyt, mikrofony Audixa również reprezentują najwyższą jakość w całym przemyśle.

OBSESJA NA PUNKCIE DŹWIĘKU

Rodzina dynamicznych mikrofonów Audix oferuje wyjątkową jakość dźwięku, świetne wykonanie i poświęcenie detalom jakiego nie znajdziesz w innych markach.

Wszystko to, ponieważ Audix jest firmą kierującą się technologią i obsesją tworzenia i propagowania najlepszych produktów profesjonalnego przetwarzania dźwięku na świecie.

JAK WAŻNY JEST MIKROFON

Część tej obsesji skupia się na mikrofonach. Zaraz za oryginalnym dźwiękiem, mikrofon jest najważniejszą częścią każdego systemu nagłośnieniowego. Funkcją mikrofonu jest po prostu precyzyjne i poprawne przetwarzanie fali akustycznej i jej harmonicznych oraz konwersja na sygnał elektryczny.

Niezależnie od jakości pozostałych komponentów instalacji audio, prawdziwe atrybuty oryginalnego dźwięku, które nie zostaną przechwycone przez mikrofon zostaną utracone i nie da się ich odzyskać. Oto dlaczego Audix specjalizuje się w tworzeniu najlepszych mikrofonów w całym przemyśle muzycznym.

Newsy

04-08-2021

Nowość mikrofony studyjne Audix A131 i A133

Wielkomembranowy, studyjny mikrofon pojemnościowy.

12-07-2021

Audix A10 i A10X-słuchawki douszne od Audix

Po wprowadzeniu modeli nausznych Audix zaprezentował słuchawki douszne.

16-05-2016

Audix na Jazz & Heritage Festival

Na tegorocznym festiwalu Jazz & Heritage w Nowym Orleanie, dziesiątki najróżniejszych artystów z całego świata zaprezentowało ogromną różnorodność. Podczas dziesięciu dni koncertów można było usłyszeć niemal każdy styl muzyczny, od Steviego Wondera, przez Pearl Jam po Snoop Dogga. Podczas festiwalu wykorzystano ponad 400 mikrofonów, które dostarczyła firma Audix.

01-04-2016

Audix Performance Series w Polsce już w maju!

Nowe systemy bezprzewodowe z serii Audix Performance Series już w maju trafią do polskiej dystrybucji. Są to proste w obsłudze, uniwersalne, wytrzymałe i wyposażone w wiele dodatków urządzenia, zaprojektowane z myślą o wokalistach, muzykach i prezenterach, które zadowolą zarówno nowicjuszy, jak i doświadczonych użytkowników.

18-03-2016

Audix otrzymał nagrodę MMR w kategorii „Mikrofon Roku 2015”

Magazyn MMR (Musical Merchandise Review) w oparciu o opinie ponad dziesięciu tysięcy dystrybutorów na całym świecie wyróżnił Audix nagrodą „Dealers Choice” w kategorii Mikrofon Roku 2015.

Testy Audix

Audix OM5 - mikrofon dynamiczny

• mikrofon estradowy dedykowany do pracy z wokalem oraz głośnymi instrumentami (np. dętymi) •...

Audix CX 212B

Audix produkuje wielkomembranowe mikrofony pojemnościowe od bardzo dawna. Jednak ich popularność...

Audix D6

Audix D6: Podobno można na nim nawet zupę ugotować - takie cudo;) Nie tylko idealny do stóp ale i...