Numark DJ2GO2

Zobacz inne produkty producenta Numark

Kod produktu 1090077


Natychmiastowa kontrola gdziekolwiek jesteś
DJ2Go2 jest najbardziej przenośnym kontrolerem na świecie i najprostszym rozwiązaniem do rozpoczęcia gry z laptopem i odpowiednim softwarem. Wszystko czego potrzebujesz do kontroli znajdziesz na pokładzie tego urządzenia  min crossfader, dwa koła JOG, potencjometr pitch i kontrolery do nawigacji biblioteki muzyki.

Miksuj w każdym momencie
Bądź gotowy na występ od zaraz. DJ2Go2 jest niezbędnym narzędziem w arsenale każdego DJa, idealnym na  mniejsze eventy, ale sprawdzającym się również jako plan B, kiedy zawiedzie Twój główny system. Z łatwością zmieści się do torby na laptopa lub plecaka i daje pewność miksowania Twojej muzyki jak zawodowiec.

Prosta obsługa
Podłącz urządzenie do komputera używając dołączonego kabla USB. W ten sposób urządzenie będzie zasilane oraz będzie kontrolowało zainstalowane na komputerze oprogramowanie dla DJa. Wszystko czego potrzebujesz do miksowania jest przed Tobą. Wystarczy, że załadujesz ścieżki do jednego z decków przy pomocy kompatybilnej aplikacji i możesz zacząć występ wykonując niesamowite przejścia, by mieć pewność, że muzyka będzie grała nieprzerwanie do samego rana.

Dołączone oprogramowanie Serato DJ
Możesz zacząć miksować od zaraz z dołączonym oprogramowaniem Serato DJ Intro. Dodatkowo DJ2Go2 działa praktycznie z każdym oprogramowaniem dla DJów takimi jak Virtual DJ Pro, Traktor, djay, and PCDJ.

CECHY

Przenośny dwukanałowy kontroler DJ dla Serato DJ Intro (w zestawie)

Kontroluj muzykę z użyciem przycisków play, kół jog i fadera

Wbudowana karta dźwiękowa z

Nawigacja po utworach oraz kontrola gain chanel i master

Idealny do wykonywania lub przygotowywania listy odtwarzania i punktów cue

Standardowe mapowanie midi do użytku z innymi popularnymi programami DJ

Pasuje idealnie do laptopa

Wyjście słuchawkowe 1/8

Wyjście główne 1/8

 

ZAWIERA

Kontroler DJ2GO2

Serato DJ Intro pobierz kartę

Kabel USB

Skrócona instrukcja obsługi

kabel RCA