Numark

Numark

Numark

Numark od początku swojego istnienia, nieprzerwanie rozwija nowe technologie przeznaczone dla DJ-ów. Dzięki temu mają oni dostęp do sprzętu, który oferując klasyczną formę, udostępnia jednocześnie innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. W trakcie swojej 40-letniej historii, firma była autorem setek pionierskich osiągnięć takich jak: pierwszy na świecie mikser z wbudowanym samplerem DM1775, pierwszy profesjonalny podwójny odtwarzacz CD (CD5020), pierwszy stystem DJ oparty na twardym dysku, pierwszy aktywny system iOS dla DJ-ów (iDJ) oraz pierwszą ruchomą powierzchnią kontrolną, która była podstawą dla kontrolerów NS7 i NS7II. Numark jest bardzo dumnym członkiem rodziny inMusic Brands!

Newsy

12-05-2020

Premiera nowych kontrolerów Numark z serii Mixtrack

Numark prezentuje 2 nowe kontrolery z serii Mixtrack. Poznajcie Mixtrack Pro FX i Mixtrack Platinum FX - większe koła JOG, przełączniki łopatkowe, całkowicie nowy design i wiele więcej.

13-06-2019

Nowy mikser Numark Scratch już dostępny w Polsce!

Dziś miała miejsce premiera dwukanałowego miksera Numark Scratch, jest już też dostępny w polskich sklepach!

26-09-2017

Nowy model gramofonu z napędem bezpośrednim od Numark

NTX1000 to najnowszy gramofon dla profesjonalnych DJ'ów za bardzo przystępną cenę.

23-03-2017

Kultowy Numark powraca w nowej odsłonie – poznajcie NS6 II

NS6 II łączy w sobie zalety kultowego NS6 z najnowszą technologią. Kontroler posiada dwa porty USB i umożliwia pracę dwóch laptopów naraz, dając całe spektrum nowych możliwości.

09-08-2016

Numark Mixtrack Platinum

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów marki Numark. Numark Mixtrack Platinum pojawi się już niedługo w sprzedaży w Polsce, a dokładnie w sierpniu 2016!