Numark

Numark

Numark

Numark od początku swojego istnienia, nieprzerwanie rozwija nowe technologie przeznaczone dla DJ-ów. Dzięki temu mają oni dostęp do sprzętu, który oferując klasyczną formę, udostępnia jednocześnie innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. W trakcie swojej 40-letniej historii, firma była autorem setek pionierskich osiągnięć takich jak: pierwszy na świecie mikser z wbudowanym samplerem DM1775, pierwszy profesjonalny podwójny odtwarzacz CD (CD5020), pierwszy stystem DJ oparty na twardym dysku, pierwszy aktywny system iOS dla DJ-ów (iDJ) oraz pierwszą ruchomą powierzchnią kontrolną, która była podstawą dla kontrolerów NS7 i NS7II. Numark jest bardzo dumnym członkiem rodziny inMusic Brands!

Newsy

23-11-2021

SoundSwitch Control One: kontroler oświetlenia dla wymagających DJ-ów

Każdy DJ i specjalista od oświetlenia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie muzycznego eventu doznania audio powinny iść w parze z wrażeniami wizualnymi. A te zapewniane są przez rozmaite efekty świetlne, nad którymi czasem ciężko zapanować – zwłaszcza, kiedy trzeba je edytować na bieżąco. Rozwiązanie? Poznaj SoundSwitch Control One – samodzielny kontroler oświetlenia dla DJ-ów, który właśnie zadebiutował na rynku.

23-11-2021

Premiera Numark HF175: nowe słuchawki dla DJ-ów już dostępne!

Numark nie od wczoraj zaopatruje DJ-ów z całego świata w sprzęt zaprojektowany specjalnie pod ich potrzeby. Dlatego właśnie produkty tej marki cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Z przyjemnością informujemy, że od teraz jest ich jeszcze więcej: 23 listopada miała bowiem miejsce premiera monitorujących słuchawek DJ-skich o nazwie HF175.

19-10-2021

Premiera Mixstream Pro Numark

Numark prezentuje MIXSTREAM PRO, kontroler DJ-ski typu standalone, który posiada oszałamiającą ilość niespotykanych do tej pory funkcji.

11-05-2021

Party MIX II oraz Party MIX Live - Nowości od Numarka

Nowa Seria kontrolerów PARTY MIX. NUMARK® wnosi na imprezę funkcje na poziomie profesjonalnym.

12-05-2020

Premiera nowych kontrolerów Numark z serii Mixtrack

Numark prezentuje 2 nowe kontrolery z serii Mixtrack. Poznajcie Mixtrack Pro FX i Mixtrack Platinum FX - większe koła JOG, przełączniki łopatkowe, całkowicie nowy design i wiele więcej.