Focal

Focal

Focal

Od 1979 r. Focal tworzy standardy sprzętu akustycznego dla różnych zastosowań, takich jak domowe audio, słuchawki, głośniki samochodowe i monitory studyjne.

Historyczne wartości Focal bazują na połączeniu technologii, mechaniki, szlachetnych materiałów i wzornictwa. Focal nieustannie przesuwa granice technologii dźwiękowej, aby zaoferować Ci naprawdę wyjątkowe wrażenia słuchowe.

Ambicją Focal jest, aby każda okazja do słuchania muzyki była chwilą uprzywilejowania, w której szanuje się muzykę i budzi emocje. W Focal innowacja i tradycja łączą się, aby poprawić jakość dźwięku i piękno muzyki. Pragnieniem Focal jest, aby otworzyć bramę do nowych wrażeń i emocji, dając Ci szansę doświadczenia przyjemności w najczystszej postaci.

Newsy

07-04-2021

FOCAL PRO W LAUDA-AUDIO!

Od 1979 r. Focal tworzy standardy sprzętu akustycznego dla różnych zastosowań, takich jak domowe audio, słuchawki, głośniki samochodowe i monitory studyjne. Historyczne wartości Focal bazują na połączeniu technologii, mechaniki, szlachetnych materiałów i wzornictwa. Focal nieustannie przesuwa granice technologii dźwiękowej, aby zaoferować Ci naprawdę wyjątkowe wrażenia słuchowe.